AA1206JR-0756RL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AA1206JR-0756RL
JLCPCB Part #
C4118397
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 56Ω Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS