ERA-3VEB3242V
MFR.Part #
ERA-3VEB3242V
JLCPCB Part #
C1861536
Description
-55℃~+155℃ 100V 125mW 32.4kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS