RC0402FR-0710R7L
MFR.Part #
RC0402FR-0710R7L
JLCPCB Part #
C273728
Description
-55℃~+155℃ 10.7Ω 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS