FMP200JB-52-560K
MFR.Part #
FMP200JB-52-560K
JLCPCB Part #
C3512986
Description
-55℃~+155℃ 2W 560kΩ Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% Plugin,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS