AT0603BRD0748R7L
MFR.Part #
AT0603BRD0748R7L
JLCPCB Part #
C855874
Description
-55℃~+155℃ 100mW 48.7Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS