YC124-JR-07130KL
MFR.Part #
YC124-JR-07130KL
JLCPCB Part #
C854865
Description
130kΩ 4 62.5mW 8 ±200ppm/℃ ±5% 0402x4 Resistor Networks, Arrays ROHS