AHA500FB-3R92
MFR.Part #
AHA500FB-3R92
JLCPCB Part #
C1567912
Description
3.92Ω 5W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS