RE0402BRE072K21L
MFR.Part #
RE0402BRE072K21L
JLCPCB Part #
C6171676
Description
-55℃~+155℃ 2.21kΩ 63mW Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS