MFR-50FTE52-680K
MFR.Part #
MFR-50FTE52-680K
JLCPCB Part #
C1379583
Description
-55℃~+155℃ 500mW 680kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS