MFR50SFTE52-2K
MFR.Part #
MFR50SFTE52-2K
JLCPCB Part #
C173150
Description
-55℃~+155℃ 2kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS