AT0402CRD0721RL
MFR.Part #
AT0402CRD0721RL
JLCPCB Part #
C2142798
Description
-55℃~+155℃ 21Ω 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS