RV1206FR-0712KL
MFR.Part #
RV1206FR-0712KL
JLCPCB Part #
C6669044
Description
-55℃~+155℃ 12kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS