AT0805BRD0790R9L
MFR.Part #
AT0805BRD0790R9L
JLCPCB Part #
C857082
Description
-55℃~+155℃ 125mW 90.9Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS