RT0603WRC071K1L
MFR.Part #
RT0603WRC071K1L
JLCPCB Part #
C1720804
Description
-55℃~+155℃ 1.1kΩ 100mW 75V Thin Film Resistor ±0.05% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS