AT0402BRD0721RL
MFR.Part #
AT0402BRD0721RL
JLCPCB Part #
C850891
Description
-55℃~+155℃ 21Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS