AHA80AFB-845R
MFR.Part #
AHA80AFB-845R
JLCPCB Part #
C1569158
Description
80W 845Ω Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS