MFR2WSFTE73-47R
MFR.Part #
MFR2WSFTE73-47R
JLCPCB Part #
C173093
Description
-55℃~+155℃ 2W 47Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS