AHA25AFB-348R
MFR.Part #
AHA25AFB-348R
JLCPCB Part #
C5560714
Description
25W 348Ω Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS