AHA80AFB-825R
MFR.Part #
AHA80AFB-825R
JLCPCB Part #
C1569163
Description
80W 825Ω Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS