RT1206CRC0722RL
MFR.Part #
RT1206CRC0722RL
JLCPCB Part #
C1697769
Description
-55℃~+155℃ 200V 22Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS