AHA80AFB-30R1
MFR.Part #
AHA80AFB-30R1
JLCPCB Part #
C1569394
Description
30.1Ω 80W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS