AHA50AFB-30R1
MFR.Part #
AHA50AFB-30R1
JLCPCB Part #
C1568550
Description
30.1Ω 50W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS