AHA80AFB-301R
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AHA80AFB-301R
JLCPCB Part #
C7213882
Package
Plugin
Description
301Ω 80W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS