MFR200FBE73-3M01
MFR.Part #
MFR200FBE73-3M01
JLCPCB Part #
C1397869
Description
-55℃~+155℃ 2W 3.01MΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS