SQM10SJB-1R6
MFR.Part #
SQM10SJB-1R6
JLCPCB Part #
C1401057
Package
Plugin,P=7mm
Description
-55℃~+155℃ 1.6Ω 10W Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,P=7mm Through Hole Resistors ROHS