PE2010DKF7W0R025L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
PE2010DKF7W0R025L
JLCPCB Part #
C1724366
Package
2010
Description
1W 25mΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS