AHA80AFB-2R43
MFR.Part #
AHA80AFB-2R43
JLCPCB Part #
C1569399
Description
2.43Ω 80W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS