RER50F5R62RC02
MFR.Part #
RER50F5R62RC02
JLCPCB Part #
C1573978
Description
20W 5.62Ω Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance