RER70FR110RC02
MFR.Part #
RER70FR110RC02
JLCPCB Part #
C5868554
Description
110mΩ 20W Wirewound Resistor ±1% ±100ppm/℃ Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance