RC0402FR-0710RL
MFR.Part #
RC0402FR-0710RL
JLCPCB Part #
C138066
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS