AHA80AFB-1R43
MFR.Part #
AHA80AFB-1R43
JLCPCB Part #
C1568997
Description
1.43Ω 80W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS