AHA80AFB-26R1
MFR.Part #
AHA80AFB-26R1
JLCPCB Part #
C7071909
Description
26.1Ω 80W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS