AHA80AFB-22R1
MFR.Part #
AHA80AFB-22R1
JLCPCB Part #
C1569035
Description
22.1Ω 80W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS