AF122-FR-07226KL
MFR.Part #
AF122-FR-07226KL
JLCPCB Part #
C7213402
Package
0404
Description
2 226kΩ 4 62.5mW ±1% ±200ppm/℃ 0404 Resistor Networks, Arrays ROHS