AHA80AFB-2R61
MFR.Part #
AHA80AFB-2R61
JLCPCB Part #
C1569386
Description
2.61Ω 80W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS