RC1210FR-071K54L
MFR.Part #
RC1210FR-071K54L
JLCPCB Part #
C874784
Description
-55℃~+155℃ 1.54kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS