AHA50AFB-4R32
MFR.Part #
AHA50AFB-4R32
JLCPCB Part #
C1569693
Description
4.32Ω 50W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS