RV0805FR-073M9L
MFR.Part #
RV0805FR-073M9L
JLCPCB Part #
C873391
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.9MΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS