AHA50AFB-4R02
MFR.Part #
AHA50AFB-4R02
JLCPCB Part #
C1569700
Description
4.02Ω 50W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS