RC2512FK-0760K4L
MFR.Part #
RC2512FK-0760K4L
JLCPCB Part #
C878144
Description
-55℃~+155℃ 1W 60.4kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS