AHA50AFB-4K32
MFR.Part #
AHA50AFB-4K32
JLCPCB Part #
C1568476
Description
4.32kΩ 50W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS