AHA50AFB-19R1
MFR.Part #
AHA50AFB-19R1
JLCPCB Part #
C1568610
Description
19.1Ω 50W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS