AHA50AFB-1R91
MFR.Part #
AHA50AFB-1R91
JLCPCB Part #
C1568654
Description
1.91Ω 50W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS