AHA50AFB-19R6
MFR.Part #
AHA50AFB-19R6
JLCPCB Part #
C1568611
Description
19.6Ω 50W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS