RT0805BRD072R21L
MFR.Part #
RT0805BRD072R21L
JLCPCB Part #
C7353646
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.21Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS