AHA25AFB-3K4
MFR.Part #
AHA25AFB-3K4
JLCPCB Part #
C7213839
Description
25W 3.4kΩ Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS