AHA10BJB-36R
MFR.Part #
AHA10BJB-36R
JLCPCB Part #
C1569844
Description
100W 36Ω Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS