SQM300JB-3K3
MFR.Part #
SQM300JB-3K3
JLCPCB Part #
C1395624
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+155℃ 3.3kΩ 3W Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,P=5mm Through Hole Resistors ROHS