RER55F1400RCSL
MFR.Part #
RER55F1400RCSL
JLCPCB Part #
C1573751
Description
140Ω 30W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance