AHA50AJB-15R
MFR.Part #
AHA50AJB-15R
JLCPCB Part #
C1568154
Description
15Ω 50W Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS